Hakkımızda

Etkinlik
109
Mutlu Müşteri
7,010
logo

Pro Rent Motor Kiralama A.Ş.

Sektörde edindiği tecrübe ile lider konuma doğru ilerleyen Pro Rent Motor, tüm beklentilerinizi yüksek kalite doğrultusunda sunmaktadır.

Müşteri memnuniyeti ve profesyonel hizmet anlayışını ilke haline getirmekte, sunmuş olduğu tüm kiralama hizmetlerinde aktif bir şekilde uygulamaktadır.

2016 yılında kurulan firmamız, başarılı çalışma prensipleri ile kısa süre içinde geniş bir kitleye ulaşmış, kazanmış olduğu güven ile güçlü, saygın ve profesyonel bir firma profili oluşturmuştur.

Ana merkez olarak İstanbul-Kadıköy bölgesinde yer alan Pro Rent Motor, hizmet ağını genişletmekte, öncü nitelikleri ile birçok arayışın sonucu haline gelmektedir.

Devamlı, tutarlı, kaliteli bir hizmet anlayışı oluşturan  firmamız, müşterinin beklentilerini doğru bir şekilde değerlendirmekte, en uygun hizmete yönlendirmektedir.

Doğru ve etkili iletişim önemini kavrayarak müşteriye verdiği değeri hissettirmekte,  hizmetin her aşamasında destekleyici ve yönlendirici bir rol oynamaktadır.

Motosiklet hakkında donanımlı, tecrübeli ve bilgili personelleri ile hizmetini kapsamlı hale getiren firmamız, profesyonel bir deneyim kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Firmamız tarafından kiralanan araç tipleri ise tüm motosiklet tutkunlarına hitap edebilecek niteliktedir. Enduro, Racing, Scooter, Maxiscooter, Naked, Tarz Motosikletler, Supersport  gibi vazgeçilemeyen modeller, uygun fiyat ve yüksek kalite eşliğinde sizlerle buluşturulmaktadır.

Firmamız tarafından sunulan yüksek kalite anlayışına bağlı olarak, motosikletlerimizin bakımı düzenli olarak yapılmakta, yüksek performans için gereken tüm teknik detaylara özen gösterilmektedir.

İletişime geçtiğiniz ilk andan itibaren beklentileriniz karşılık bulacak, Pro Rent Motor sponsorluğunda hayal ettiğiniz deneyime bir adım daha yaklaşacaksınız.

 

Misyonumuz

Pro Rent Motor firma olarak misyonumuz, edindiğimiz donanım ve değerlerimiz ile sunduğumuz kaliteli hizmeti tüm motosiklet tutkunlarına sunmaktır.

Müşteri memnuniyetini ana çalışma prensibimiz yaparak günden güne daha tercih edilir hale gelmek, 2016’dan beri sektördeki gelişimimizi hızlı bir şekilde sürdürmek,  personel ve müşterilerimizin mutluluğuna katkı sağlamak için hiçbir özveriden kaçınmamak gibi ilkeler, Pro Rent Motor firmamızı bu konuma ulaştırmıştır.

Firma olarak tüm müşterilerimize kiralama seçenekleri kapsamlı bir şekilde sunulmakta, çözüm odaklı fikirler, açık ve net bilgiler sunulmaktadır.

Deneyimli ve ilgili personellerimiz, kiralama sürecinizini ilk adımından sonuna kadar rehber rolü üstlenmektedir.

 

Vizyonumuz

Sektördeki yerimizi öncü hale getirmek amacı ile çağdaş yenilikleri takip ediyor, yurt içi ve yurt dışı motor piyasasını hızlı bir şekilde değerlendirerek müşterilerimize en kaliteli  ve profesyonel hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Motosiklet sektöründe kazandığımız başarıyı kalıcı hale getirmek ve gelişimimizi hızlı bir şekilde sürdürebilmek amacı ile vizyonumuzu genişletmeye çabalıyoruz;

  • Motosiklet kiralama sektöründe lider konuma gelmek ve rakip firmalar tarafından örnek alınan bir kuruluş olmak,
  • Global motosiklet sektöründe çağdaş yenilikleri takip ederek uluslararası sektörün gelişmesine katkı sağlamak ve öncü firma haline gelmek,
  • Motosiklet kiralama sektöründe istihdam alanının oluşturulmasına katkı sağlamak gibi genel hedefler firmamızın çalışma ilkelerinin arkasında yer alan vizyonu oluşturmaktadır.

    Get in touch